TOPlist

O nás

Serviscomputer.cz je mladý, avšak dynamicky se rozvíjející e-shop s repasovanými notebooky, díly  a elektronikou. Firma pod Jménem Martin Kuchař však na  trhu působí od roku 1999  a nabízí Vám profesionálně repasované počítače, notebooky, ultrabooky, tablety, baterie a další elektroniku. V zastoupení také nové zboží a to především baterie, notebooky, tiskárny a příslušenství. Zboží je profesionálně zkontrolováno a repasováno. Jedná se především o zboží, které bylo zapůjčeno na marketingových akcích,volbách, dále zboží ze škol a firem kde bylo minimálně používané.

Servis IT techniky.
Serviscomputer.cz jak již název napovídá, nenabízí pouze prodej počítačů a elektroniky. Nabízíme Vám i kvalitní servis. Ať už se jedná o výměnu hardwaru ( komponentů v PC např. hard disků, operační paměťi, grafických karet, ventilatárorů, procesorů) nebo také odinstalování a instalování nových softwarů. Velmi často k nám nosí zákazníci zavirované počítače a notebooky. Odvirujeme a přeinstalujeme celý PC - bez ztráty Vašich dat.

Nejsme gigant.
Nefungujeme stejně, jako všechny e-shopy u nás, tj. že nabízejí i přes 20 000 položek. My jsme malý e-shop, který nabízí cca 200-250 produktů. Denně se snažíme e-shop updatovat a servírovat Vám tak stále atraktivnější ceny a zboží.

Záruky a reklamace.
Každé námi nabízené zboží má svou specifickou záruční dobu. Tu najdete u každého produktu v záložce "SPECIFIKACE". Jedná se o sortiment, kde se časem může "něco" pokazit. Produkt buď opravíme, nebo vyměníme za nový. Řídíme se zákonem stanovených lhůt, tedy Vaši reklamaci vyřídíme max. do 30 dnů od obdržení Vámi reklamovaného zboží, ve většině případech se ale jedná vždy o dobu mnohem kratší.