TOPlist

Obchodní podmínky

Prodávající:
Martin Kuchař, Masarykova 336 Koryčany 768 05 , IČ 70471720. Maloobchod  s počítači a elektronikou.
Živnostenský list vydaný v Kroměříži dne 10.4.2002 Číslo jednací: ž-253/9330/02-Bal_Evidenční číslo: 370800-28923-00
Kupující:
Při zahájení obchodních vztahů poskytne prodávajícímu své kontaktní údaje, nutné pro bezproblémové vyřízení objednávky, popřípadě další údaje, které chce mít uvedeny na nákupních dokladech. Ostatní právní vztahy prodávajícího a kupujícího výslovně neupravené těmito VOP upravuje Občanský zákoník (40/1964 Sb.) a související předpisy.

Ochrana informací a osobních údajů:
Veškeré osobní údaje kupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze k uskutečnění plnění smlouvy s kupujícím a nebudou jinak zveřejněny či poskytnuty třetí osobě. Výjimkou je s distribuce objednaného zboží či platební styk (sdělení jména a adresy dodání).

Objednávání zboží:
Kupující kupuje zboží za cenu platnou v e-shopu www.serviscomputer.cz v okamžiku objednání. V případě, že se jedná o speciální zboží, dodávané pouze na objednávku nebo zboží, které není na skladě, prodávající kupujícímu předem tuto skutečnost sdělí telefonicky, či emailem. Pokud kupující s touto skutečností nesouhlasí, objednávku nepotvrdí a tato není realizována.

14 denní záruka vrácení peněz:

Při nákupu přes internet můžete do 14 dnů vrátit zboží bez udání důvodu. Možnost vrácení zboží vyplývá z Občanského zákoníku § 53 odst. 7  a je na ni tedy automatický nárok. Zboží musí být nepoužívané a pokud možno v původním obalu, se všemi náležitostmi, záručním listem, návodem apod.Při vrácení zboží ,které nese známky používání , nebo poškození je prodejce oprávněn  odečíst částku odpovídající tomuto opotřebení (poškození)  . Při využití vašeho práva na vrácení zboží bez udání důvodu, máte nárok nejen na vrácení kupní ceny za zboží, ale i částku, kterou jste uhradil jako poštovné, případně balné a další náklady (dobírka), za cestu zboží od prodejce k vám. Peníze vám budou vráceny do 30 dnů. Jako spotřebitel, který využije práva vrátit zboží do 14 dnů,  nesete  pouze náklady spojené s vrácením zboží,  tedy za zaslání zboží zpět prodejci.Dodací podmínky:
Osobní odběr
Zboží lze odebrat na adrese. Martin Kuchař, Masarykova 336 Koryčany 768 05. Převzetí zboží je možné od pondělí do pátku v 18:00 - 20:00 hod. také o víkendu vždy po předem domluveném termínu. (Telefonicky, emailu). Platby při tomto odběru jsou možné pouze v hotovosti.

Doručení službou Česká Pošta
Přepravce garantuje doručení zásilky kamkoliv do ČR do 48 hodin. Zboží je doručeno přepravcem mezi 9 - 18 hodinou na adresu kupujícího, případně na adresu, uvedenou při odesílání objednávky. Kupující je povinen zajistit převzetí zásilky v uvedeném čase na dané adrese. Cena přepravného je 100 Kč včetně DPH. (Cena se však mění s velikostí a váhou balíku, přesné dopravné najdete na stránkách dopravce. Kupující je povinen bezprostředně při dodání překontrolovat za přítomnosti dopravce stav zásilky (počet balíků, poškození krabice) a odmítnout převzetí neúplné nebo poškozené zásilky. Pokud kupující převzetí zásilky stvrdí podpisem v dokladech dopravce, nelze již reklamovat její neúplnost nebo poškození.

Platba dopravci:
Kupující uhradí přepravci zboží v hotovosti při převzetí včetně nákladů na přepravu, které jsou započteny v ceně zásilky.

Reklamační Řád:
Postup reklamace bude probíhat podle platného právního řádu ČR a v souladu s Reklamačním řádem prodávajícího. Kupujícímu se doporučuje prohlédnout si zboží okamžitě po jeho převzetí, aby bylo možné zjistit případné vady nebo poškození. Kupující je povinen se seznámit s Reklamačním řádem a Obchodními podmínkami ještě před objednáním zboží. Převzetím zboží od prodávajícího, kupující souhlasí s níže uvedeným Reklamačním řádem. Jako doklad o záruce vystavuje Martin Kuchař  (www.serviscomputer.cz) ke každému zakoupenému zboží účetní doklad – fakturu se všemi náležitostmi účetního dokladu a dalšími potřebnými údaji pro uplatnění záruky (název zboží, datum, cena, množství, číslo objednávky).

Záruční doba je vždy uvedene u daného produktu v sekci SPECIFIKACE, tato lhůta je započata ode dne převzetí zakoupeného zboží. Jestliže se vyskytne důvod k reklamaci, použijte reklamační formulář, který naleznete zde, nebo nás informujte formou emailu (info@serviscomputer.cz), telefonicky (+420  777 674 655 ) nebo písemně (Martin Kuchař, Masarykova 336 Koryčany 768 05). Přesvědčte se, že zboží je stále v záruční době, tj. neuplynula lhůta uvedena u výrobku od převzetí zboží. Reklamované zboží nám buď můžete vrátit osobně na adrese: Martin Kuchař, Masarykova 336 Koryčany 768 05, nebo zaslat poštou na adresu: Martin Kuchař, Masarykova 336 Koryčany 768 05. Upozornění – zásilku nezasílejte dobírkou. Zboží zaslané na dobírku nebude převzato. Přiložte k reklamovanému zboží dopis s vašimi kontaktními údaji a popisem vady, která je příčinou reklamace a kopii nákupního dokladu.

Aby mohla být reklamace uznána platnou, musí být splněny tyto podmínky:
Zboží je vráceno kompletní, v původním stavu.
Zboží není záměrně poškozeno.

Záruka se nevztahuje na vady vzniklé:
Běžným používáním výrobku
Nesprávným používáním výrobku
Nesprávným skladováním
Vlivem přírodních živlů či vyšší moci

Závěrečná ustanovení:
Tyto Všeobecné obchodní podmínky jsou platné od 1.1.2014. Prodávající si vyhrazuje právo na změnu Všeobecných obchodních podmínek bez předchozího upozornění.